Пароніми до слова Еміграція

Пароніми до слова Еміграція

  1. Еміграція ЕМІГРАЦІЯ, ї, ж. 1. Масове переселення з батьківщини в іншу країну; тривале перебування за межами батьківщини внаслідок переселення: 16 липня 1900 року він [В. І. Ленін] виїхав у Німеччину; почалась перша еміграція, яка тривала понад п'ять років (Біогр. Леніна, 37); Процес зубожіння галицького селянства спричинився до еміграції (УЛ, 9, 332).У спол.: е. економічна, трудова, постійна, тимчасова, сезонна, вимушена. 2. Сукупність емігрантів, що живуть у якійсь країні: Наприкінці 1908 року видання газети «Пролетарий» було перенесено в Париж, на той час центр російської еміграції (Біогр. Леніна, 72); Доля закинула її до Швейцарії, звела з російською революційною еміграцією (М. Ол., І, 423). У спол.: е. російська, галицька, ірландська, революційна, буржуазно-націоналістична.

Приклади використання Еміграція

Недобитки Зара-туштріянізму стали національно-релігійними біженцями і збе регли себе упродовж тисячоліття, як осіла еміграція Індії, спер-іпгу в окрузі Сурат, сьогодні головно в Бомбею.

В Ізраїлю діє двадцять кілька партій (кілька більше, як має українська політична еміграція).

Вся еміграція має справді поважні сили для виконання своєї зовнішньо-політичної місії.

Закарпаття відживе культурно-господарсько, в цьому заінвестує багато капіталу українська заокеанська еміграція й завдяки цьому втягнеться ця занедбана закутина в сферу світського господарського процесу.

Виступати всюди там, де темні сили намагаються зломати моральну силу, силу відпору злу, спаралізувати мозок і зломити волю молодого покоління, щоб і в країнах, де живе наша еміграція, приготувати таке саме пекло, як і в СССР.