Пароніми до слова Грунтовний

Пароніми до слова Грунтовний

  1. Грунтовний ГРУНТОВНИЙ, а, е. Який відзначається повнотою, вичерпністю, глибиною: Тільки грунтовна математична підготовка Брянського дала йому змогу швидко врахувати всю особливість роботи в горах (Гончар, І, 150); Стомлений надлюдською працею — і редагуванням газети, і писанням статей, і виступами на зборах, і листуванням з Росією,— Володимир Ілліч ніколи не відмовлявся і виступав з... грунтовними доповідями перед великою аудиторією (Біогр. Леніна, 73).У спол.: г. праця, монографія, стаття, довідник, аналіз, огляд, опис, розгляд, відповідь, доповідь, підготовка, теорія, вивчення, висвітлення, дослідження, підхід, висновки, узагальнення, знання. Корені груп-, труп-; розрізняються початковими приголосними г, т.

Приклади використання Грунтовний

Він сподівався на великодушність і любов султана, сподівався, що подарунки пом’якшать його гнів, а грунтовний, докладний лист пояснить йому справжні причини поразки і вкаже на справжніх винуватців її.

При тім агент запевнив Ван-Гехтові, що Герман чоловік солідний і грунтовний і, роблячи з ним згоду, він може бути певний свого.