Пароніми до слова Інстанція

Пароніми до слова Інстанція

  1. Інстанція ІНСТАНЦІЯ, і, ж. Щабель у системі підлеглих один одному органів (напр., в судочинстві, в органах державного управління тощо): В усіх штабах по інстанції старанно відзначили на карті ще один важливий об'єкт, захоплений уночі (Гончар, І, 284); Він, Русевич, довів потребу реконструкції [заводу] перед вищими інстанціями (Шовк., 159).У спол.: і. вища, нижча, партійна; і. архітектурні, планувальні; звертатися, писати, повідомляти, заявляти у вищі (різні) і.

Приклади використання Інстанція

Символічне тут — не інстанція, доступ до котрої реґулюється за посередністю Фалоса, себто багатозначної фіґури, де втілюються всі метонімічні фіґури Закону.

Але єпископ — це найвища церковна інстанція у Шльонську, опора стабільності й гарант порядку.

У законі «Про тимчасову організацію судів і судової влади «було вказано, що як найвища інстанція має бути утворений окремим законом Найвищий суд у Львові.

Того дня Магістр запропонував йому ознайомитися з великим рукописом, пропозицією, що надійшла від вальдцельського органіста , — таких пропозицій надходило багато, і їх мала розглядати верховна інстанція Гри.

Саме таким чином влада встановлюється надалі поміж суб' єктом і його тілом, що відокремилося від нього, між індивідом і його соціяльним тілом, що відокремилося від нього , — в цьому розриві постає інстанція медіяції й ініціяції.