Пароніми до слова Телевізійний

Пароніми до слова Телевізійний

  1. Телевізійний ТЕЛЕВІЗІЙНИЙ, а, е. Який стосується телебачення, призначений для нього або здійснюється за його допомогою: Саме цими днями трапиласянагода Ганні подивитися телевізійну передачу про українського художника-класика Сергія Васильківського (Коз., III, 494); Він [Василько] стояв на розі й захоплено дивився на височенну щоглу телевізійного центру (Сміл., IV, 112); В середньому кожна сім'я має у себе телевізійну і радіомовну установку (РУ, 7.05 1981). У спол.: г. оператор, коментатор, станція, центр, студія, клуб, ательє, техніка, апаратура, установка, вишка, щогла, вежа, передача, вистава, спектакль, фільм, репортаж, вікторина, журнал, нарис, турнір, естафета, мандрівка, фестиваль, програма, знімання, зображення, монтування, компанії, ринок.

Приклади використання Телевізійний

Тільки-но ця трубчаста, або, як її інакше називають, рупорна, антена вловить хвилі тяжіння, телевізійний екран освітлюється, і на ньому виникає зображення кривої лінії.

У Кайні також і Ейб Шварц, відомий телевізійний посередник, що за певний процент від договірної суми вишукує таланти для «Парагона».

Флейшман зробив телевізійний виступ, записаний на території компанії.

Невеликий телевізійний передавач я встановив у вікні горища Ностицевого палацу.

Щоправда, програмою передбачено телевізійний природознавчий фільм про стрічкоподібних черв’яків (як резерв підготовлено фільм про голкошкірих, хордових і покривників), але недарма ж у нас був магістр Вернигора.