Пароніми до слова Колоритний

Пароніми до слова Колоритний

  1. Колоритний КОЛОРИТНИЙ, а, е. 1 (рідко). Те саме, що колористичний: На стіні висіла колоритна картина.У спол.: к. картина, панно. 2 (перен.). Яскраво виражений, мальовничий: Карась-[1 аторжин-ський — мальовнича колоритна постать, він нагадує рєпінських «Запорожців» (Рильський, X, 406); Та з-поміж усіх прізвищ журавлинців, досить колоритних і запашних, найбільше припало мені до душі оце — Байдашний (Чаб., II, 193). У спол.: к, постать, індивідуальність, фігура, представник, мова, вираз, вислів, діалоги, епітети, життя, сцени, епізод, образ, танок, супровід, фон, гама, віддзеркалення.

Приклади використання Колоритний

Проте наш діалог настільки колоритний, що його можна передати тільки «глазами и ресницами».

— він був не менший і не менш колоритний, ніж у самого Фішерле , — й казала: «Крім нього, я не маю більш нікого на цілому світі «Можливо, лише задля цих жалісних слів вона Фішерле й кохала.

Російський письменник Г. П. Данилевський, який багато зро бив для вивчення української старовини і відтворення обста вин життя Сковороди, вважав, що він нецікавий як філософ, але надзвичайно цікавий, своєрідний, колоритний як особис тість.

Цей ряд ефектний, колоритний, як гарні декорації.

Тим паче, що просто в центральній будівлі Університету, котра носила гучну назву Аґура (у Давній Греції - ринкова площа, місце зібрань і сходин), містився не менш колоритний бар.