Пароніми до слова Керівництво

Пароніми до слова Керівництво

  1. Керівництво КЕРІВНИЦТВО, а, с. 1. Спрямування чиєїсь діяльності, очолювання чогось: Безсмертні ідеї В. І. Леніна стали прапором і практичним керівництвом до дії для мільйонів трудящих країн соціалістичної співдружності (РУ, 15.08 1965); Був певний, що повагу завойовують добрими знаннями, вмілим керівництвом (Оров., Друга зустріч, 203).У спол.: к. випробуване, загальне, колективне, організаційне; до дії, до боротьби, до згуртування; під к. В. І. Леніна, Комуністичної партії, партійної організації; брати участь у к. державою, соціалістичним змаганням, проф-спілковним рухом; забезпечувати, здійснювати к. 2 (збірне). Керівний склад якої-нсбудь організації, установи і т. п.: У штабі, як навмисне, з керівництва не було нікого (Ваш, II, 55); Урущак записав цінні слова доузів, обіцяв довести до відома керівництва (Горд., І, 513). У спол.: к. республіканське, обласне, районне, місцеве, партійне, комсомольське, профспілкове; заводу, колгоспу, установи, інституту, школи.

Приклади використання Керівництво

Яке організаційне і методологічне керівництво аудитом в Україні?

Керівництво установою здійснює кураторія, яку в різний час очолювали Я. Рудницький, О. Баран, Я. Розумний.

де Ф — фонд заробітної плати вчителів відповідної групи класів за місяць (без додаткової оплати за класне керівництво, завіду-вання кабінетами та ін .).

Якщо керівництво не піде на компроміс, то шанси на подальше перебування такого працівника у штаті фірми будуть танути як весняний лід, бо виконання кваліфікованими працівниками простої роботи принижує їхню гідність.

По-третє, керівництво підприємств очікує від спеціалістів з ПР-допомоги в розробленні стратегій зв’язків з різними групами громадськості, стратегій, які ґрунтуються на наукових дослідженнях і двосторонній комунікації з ключовою громадськістю.