Пароніми до слова Дослідницький

Пароніми до слова Дослідницький

  1. Дослідницький ДОСЛІДНИЦЬКИЙ, а, е. Який стосується дослідника, належить йому: ...Дослідницька робота над пожовтневим фольклором, зокрема фольклором міським та робітничим, ще не розгорнута у нас на належну широчінь (Рильський, IX, 213); Праця в гуртках мала дослідницький характер (Сухомл., 276).У спол.: д. група, метод, настанова, підхід, рівень, характер, діяльність, енергія, задуми, плани, інтерес, мислення, пильність, матеріали, елемент, праця.

Приклади використання Дослідницький

Принцип «дослідницький стиль прийняття рішень» реалізується у поєднанні власних досліджень і залучення з цією метою наукових організацій, вищих навчальних закладів, консультаційних центрів.

Перший дослідницький досвід породив нові плани: написати історію слобідських козацьких полків (див.

У зображенні О. Краббе університетська історія має скоріше описовий, ніж дослідницький характер.

Так званий дослідницький центр на острові Сирен — це замаскована військова база, де в умовах найсуворішої секретності відомий фізик Девід Кінг створює для Південної Республіки бомбу страхітливої руйнівної сили.

Але була ще одна важлива причина чи імпульс, що відстрашував його від звичайного курсу у вищій школі Гри й спонукав до самоти, а саме: нестримний дослідницький потяг, який і живив тодішні його сумніви щодо самої Гри.