Пароніми до слова Гарантований

Пароніми до слова Гарантований

  1. Гарантований ГАРАНТОВАНИЙ, а, е. Сталий, постійний, забезпечений; підтриманий законом: Щоб одержувати щорічно гарантовані врожаї озимої пшениці в степовій зоні, треба розміщувати не менше половини її посівів по чистих і зайнятих парах (ХлУ, 1976, № 1, 27); Таких гарантованих прав жінка не має у жодній з капіталістичних країн (Основи, 43).У спол.: г. заробіток, оплата, збут, постачання, право на працю (на відпочинок, на лікування, на забезпечення старості), свобода, урожай, доходи.

Приклади використання Гарантований

— покупець гарантований від підвищення ціни і забезпечує організовані поставки продукції для власного виробництва (перепродажу).

— покупець гарантований від підвищення ціни і забезпе-чує організовані поставки продукції для власного виробництва (перепродажу).

Ліцензіар отримає в цьому випадку відшкодування витрат і деякий мінімальний, але цілком гарантований прибуток, а ліцензіат — усі права: на ризик, збитки і прибуток.

Подібні випуски не орієнтовані на гарантований попит, оскільки вони адресуються невідомим покупцям з метою залучення нових депозитів до банків-емітентів.

Продукція, яка отримала біржовий сертифікат міжнародної товарної біржі не тільки допускається до біржових торгів, але й має гарантований попит на світових ринках.