Пароніми до слова Відрізнятися

Пароніми до слова Відрізнятися

  1. Відрізнятися ВІДРІЗНЯТИСЯ, няюся, няєшся, недок., відрізнитися, нюся, нищся, док. Характеризуватися якими-небудь особливостями, які не властиві подібним іншим: Алмази... і синтетичні, І природні, ні за хімічним складом, ні за структурою не відрізняються один від одного, вони мають однакову твердість і щільність (НС, 1972, № 12, 15); ...Темпи збільшення населення по окремих регіонах і країнах істотно відрізняються (КУ, 1981, № 1, 73).У спол.: в. від свого попередника, від інших, від чого-небудь, один від одного; умінням, вдачею, характером; не в. нічим особливим; в. істотно, суттєво, помітно.

Приклади використання Відрізнятися

Візьмімо один приклад: різні політичні організації можуть досить помітно відрізнятися одна від одної своїми позитивними законами; одна спільнота ухвалює обов’язкову правобічність

Думки обох підприємців про цінову політику можуть, звичайно, відрізнятися.

Слід зазначити, що цей перелік може відрізнятися в різних банківських установах, але в основному він залишається незмінним.

Бо те, що було потім, не може дуже відрізнятися від легенди.

Бажання не тільки зовні виділятися, відрізнятися від інших, а й думати інакше викликало численні санкції з боку владних структур, які проповідували ідеологію зрівнялівки і стандарту.