Пароніми до слова Відмінний

Пароніми до слова Відмінний

  1. Відмінний ВІДМІННИЙ, а, е. 1. Який має високу якість, дуже добрий: Льонька Полозенко помітно виділявся серед студентів не тільки відмінними успіхами в навчанні, а й зовнішністю (Цюпа, Дзвони, 48); Відмінний стрілець, вона швидко опанувала снайперську майстерність (Кучер, II, 164).У спол.: в. стрілець, учень, оцінка, знання, праця, якість, навчання, засоби, успіхи, показники. 2. Який чимось відрізняється від кого-, чого-небудь; інший, неоднаковий: Народники твердили, що в Роси капіталізм не розвиватиметься і вона піде якимсь особливим, відмінним від інших шляхом (Біогр. Леніна, 14); Як часто дивували її несподівані, але завжди такі сміливі, відмінні від інших думки Тараса! (Ів., IV, 280). У спол.: в. розвиток, шлях, думки, поняття, смаки; в. від Інших чимось; в , шляхом іти, розвиватися.

Приклади використання Відмінний

Рідко яка з жінок звертає увагу на принади свого голосу чи способу мовлення, зате будь-яка прагне мати одяг, відмінний від інших жінок, та приголомшливо пахнути.

Не можу не сказати вам, мосьпане, виявляється, він ще й відмінний офіцер.

Кожен нуклеотид має власний рівень мірності, відмінний від іншого, тому, щоб два нуклеотиди з' єдналися, необхідно створити додаткову зміну мірності мікропростору.

Пан Шелан відчув у юнаковій вдачі якийсь суєтний запал, цілком відмінний від вогню, що мав горіти в серці юного служителя церкви.

Але й це ще не все — Симоніні умудрився вигадати абатові відмінний від своєї руки почерк: дрібніший, майже жіночий, а також почав змінювати голос.