Пароніми до слова Викладання

Пароніми до слова Викладання

  1. Викладання ВИКЛАДАННЯ, я, с. Дія або її результат, коли щось викладають, витягаючи звідкись, чи щось вкривають: Багато господарських магазинів торгують за зразками і з відкритим викладанням товарів (РУ, 17.09 1960). У спол: а. товарів, карт, візерунку, узору; цеглою, кахлем.2. Читання лекцій, ведення уроків, навчання певної дисципліни: Досвід викладання літератури переконує, що найважливішим у методиці літератури є читання і пояснення художніх творів (РЛ, 1965, № 2, 60); Однією із серйозних причин наявності недоліків у викладанні географії є недостатнє забезпечення шкіл області кваліфікованими кадрами вчителів (ЗНІ, 1984, № 18, 18). У спол.: в, дисципліни, літератури, математики, мови, фізики; рівень, стан в.; в, методом лекції (бесіди), рідною мовою.

Приклади використання Викладання

Та й зрештою викладання — діло безглузде: ніхто нікого не може чогось навчити.

Вона швидко опанувала себе і бадьоро розповідала про свою освіту, різні методики викладання математики і любов до дітей.

Двосторонній характер навчання: викладання і учіння.

Проблеми навчання Викладання комп’ютерних наук мало чим відрізняється в різ-них країнах, хіба що рівнем технічної забезпеченості.

Лекція, як форма викладання, виконує важливу навчальну роль.